Collection: Nuts
-
Walnuts - Pieces (Medium) - $4.95 per lb
- Regular price
- $148.50
- Sale price
- $148.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Almonds - Sliced (Natural) - $5.49 per lb
- Regular price
- $137.25
- Sale price
- $137.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pistachios - Kernels - $11.99 per lb
- Regular price
- $359.70
- Sale price
- $359.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Almonds - Blanched (Slivered) - $5.49 per lb
- Regular price
- $137.25
- Sale price
- $137.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Almonds - Whole (Large) - $5.29 per lb
- Regular price
- $132.25
- Sale price
- $132.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Walnuts - Halves & Pieces - $4.49 per lb
- Regular price
- $112.25
- Sale price
- $112.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Walnuts - Halves - $4.95 per lb
- Regular price
- $123.75
- Sale price
- $123.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pecans - Fancy Midget Pieces - $7.00 per lb
- Regular price
- $210.00
- Sale price
- $210.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Almond Flour - Ultra Fine Blanched - $5.99 per lb
- Regular price
- $149.75
- Sale price
- $149.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Almonds - Blanched (Diced) - $5.49 per lb
- Regular price
- $137.25
- Sale price
- $137.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Almonds - Blanched (Sliced) - $5.49 per lb
- Regular price
- $137.25
- Sale price
- $137.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Peanuts - Jumbo Raw - Blanched (Shelled) Skin-Off - $1.99 per lb
- Regular price
- $59.70
- Sale price
- $59.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Peanuts - Jumbo Raw - Redskin (Shelled) Skin-On - $1.99 per lb
- Regular price
- $59.70
- Sale price
- $59.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cashews - Large Pieces - $4.99 per lb
- Regular price
- $124.75
- Sale price
- $124.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cashews - Whole (Roasted & Salted) - $6.99 per lb
- Regular price
- $174.75
- Sale price
- $174.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cashews - Whole (Roasted & Unsalted) - $6.79 per lb
- Regular price
- $169.75
- Sale price
- $169.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cashews - Whole (Raw) - $6.49 per lb
- Regular price
- $162.25
- Sale price
- $162.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chestnuts - Whole - $6.49 per lb
- Regular price
- $162.25
- Sale price
- $162.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Macadamia - Roasted (Diced) - $12.99 per lb
- Regular price
- $324.75
- Sale price
- $324.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Macadamia - Whole - $13.99 per lb
- Regular price
- $349.75
- Sale price
- $349.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Hazelnuts - Whole (Roasted) - $7.99 per lb
- Regular price
- $199.75
- Sale price
- $199.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Walnuts - Yolo Red (Halves & Pieces) - $12.99 per lb
- Regular price
- $324.75
- Sale price
- $324.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pecans - Fancy Granules Pieces - $6.49 per lb
- Regular price
- $194.70
- Sale price
- $194.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pecans - Fancy Small Pieces - $6.99 per lb
- Regular price
- $209.70
- Sale price
- $209.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pistachios - Raw (In Shell) - $7.99 per lb
- Regular price
- $239.70
- Sale price
- $239.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Almond Meal - Natural - $5.29 per lb
- Regular price
- $132.25
- Sale price
- $132.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Almonds - Roasted Diced - $5.25 per lb
- Regular price
- $131.25
- Sale price
- $131.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pecans - Fancy Medium Pieces - $8.99 per lb
- Regular price
- $269.70
- Sale price
- $269.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pecans - Halves - $8.79 per lb
- Regular price
- $263.70
- Sale price
- $263.70
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Walnuts - Pieces (Small) - $4.95 per lb
- Regular price
- $148.50
- Sale price
- $148.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Hazelnuts - Whole (Raw) - $6.99 per lb
- Regular price
- $174.75
- Sale price
- $174.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out